Certyfikat Google
Wszyscy specjaliści Google Advertising Professional działają niezależnie jako reklamodawcy AdWords,
nie są zatrudnieni ani zatwierdzeni przez Google, nie są także agentami firmy Google. Takie zasady wynikają z polityki Google.
Dlaczego Google ?
Twoją reklamę zobaczą tylko ci, którzy szukają takich produktów i usług jakie oferujesz.

Dowolnie kształtujesz budżet jaki chcesz przeznaczyć na reklamę.

Tylko od Ciebie zależy jak intensywnie się reklamujesz.
Wybrane opinie ...
Efekty przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Kilkakrotnie wzrosła liczba wejść na stronę, a stawki płacone za kliknięcie spadły o ponad połowę. Co najważniejsze - precyzyjne kierowanie reklamy szybko przełożyło się na zainteresowanie klientów.
Rafał Komorowski
AUTO-MIX
Takie sĄ fakty ...
Google to najpopularniejsza wyszukiwarka ... Jak pokazują badania wyszukiwarka Google jest obecnie najpopularniejszą wyszukiwarką w Polsce (udział w rynku to ponad 90%). Dla porównania, to samo badanie wskazuje, że wykorzystanie Wp.pl kształtuje się na poziomie powyżej 2% a Onet.pl na poziomie nieco poniżej 2%.
Źródło: Gemius SA, gemiusTraffic www.ranking.pl

Powiedzmy to głośno ... najniższe ceny.

Kampanię reklamową w postaci linków sponsorowanych w Google prowadzi się dla wybranych fraz / słów kluczowych, a wysokość opłaty zależy od ilości kliknięć w dany link sponsorowany. Koszt jednego kliknięcia jest bardzo różny dla różnych fraz i zależy głównie od ich popularności. Frazy popularne są droższe od fraz mniej popularnych, które nie generują tak dużego ruchu jak frazy popularne. Koszt dla każdej frazy można oszacować już na etapie konstruowania kampanii jednak podczas jej prowadzenia zawsze ulega on pewnym zmianom. Zmiany te wynikają z działań innych reklamodawców, którzy na zasadzie aukcji mogą podwyższać stawki za dane frazy.

Miesięczna kwota wydawana na kampanię reklamową prowadzoną za pomocą linków sponsorowanych zależy od potrzeb Klienta, jego oczekiwań co do ilości wejść na stronę www oraz budżetu, którym dysponuje. Wysokość naszej prowizji wynosi 20% wartości kampanii jednak nie mniej niż 200 zł netto miesięcznie. Opłata aktywacyjna za wstępną konfigurację i uruchomienie kampanii reklamowej wynosi 150 zł i jest to opłata jednorazowa.

Aby ułatwić Państwu podjęcie decyzji, proponujemy 3 pakiety rozliczeniowe, które pozwalają wybrać odpowiednią strategię i natężenie prowadzonej kampanii.

Proste i jasne zasady rozliczeń. Pakiety reklamowe.

Proponujemy Państwu 3 podstawowe pakiety reklamowo - rozliczeniowe wyświetlania się linków sponsorowanych w wyszukiwarce Google. Gwarantujemy, że kampanie reklamowe w każdym z pakietów trwają i wyświetlają reklamy (link sponsorowany) przez okres 30 dni. Różnica pomiędzy pakietami polega jedynie na częstotliwości wyświetlania się reklam (linku sponsorowanego).

1. Pakiet brązowy w cenie 600 zł / mc. W tej cenie możesz oczekiwać średniej i dużej częstotliwości wyświetlania się reklam. W zależności od popularności słów kluczowych, przewidujemy od 500 do nawet 2.000 kliknięć w reklamę, co stanowi odpowiednik ilości odwiedzin Twojego serwisu www.

2. Pakiet srebrny w cenie 1.200 zł / mc. W tej cenie możesz oczekiwać dużej i bardzo dużej częstotliwości wyświetlania się reklam. W zależności od popularności słów kluczowych, przewidujemy od 1.000 do nawet 3.000 kliknięć w reklamę, co stanowi odpowiednik ilości odwiedzin Twojego serwisu www.

3. Pakiet złoty w cenie 1.900 zł / mc. W tej cenie możesz oczekiwać bardzo dużej i największej częstotliwości wyświetlania się reklam. W zależności od popularności słów kluczowych, przewidujemy od 3.000 do nawet 10.000 kliknięć w reklamę, co stanowi odpowiednik ilości odwiedzin Twojego serwisu www.

Jeśli chcecie Państwo przeznaczyć inny budżet na kampanię reklamową prosimy o ujęcie tego w odpowiednim polu zamówienia.

Zasady płatności i uruchomienia reklamy.

1. Złożenie zamówienia na kampanię reklamową.
2. Opłacenie otrzymanej faktury proforma.
3. Uruchomienie kampanii reklamowej i przesłanie faktury VAT.

W trakcie trwania kampanii reklamowej w internecie, monitorujemy na bieżąco jej efekty i wprowadzamy odpowiednie zmiany, aby przyniosła reklamodawcy jak największe korzyści. Państwa zadowolenie jest również naszym sukcesem.

Z uwagi na proponowane przez nas pakiety rozliczeniowe umowa na usługę prowadzenia kampanii reklamowej zawierana jest na okres min. 1 miesiąca. Przed rozpoczęciem kampanii niezbędne jest dokonanie przedpłaty zgodnie z wybranym pakietem na okres min. 1 miesiąca. Jeśli umowa opiewa na kampanię 3-miesięczną, przedpłata będzie dotyczyć 1 miesiąca kampanii, po miesiącu reklamodawca dokonuje przedpłaty za kolejny miesiąc itd.
Podane ceny są cenami netto, należy doliczyć VAT 23%.ceny linków sponsorowanych, linki sponsorowane, kampanie adwords, reklama w google

Złóż zamówienie na kampanię reklamową ›››.

STRONYWWWOpole
Reklama w sieci to nie wszystko, co możesz zrobić by pozyskać Klientów. Równie ważnym jest, by Twój serwis www był niebanalny i ciekawy. Odwiedź StudioGrafiki.com :strony www, to nasza oferta, przygotujemy Ci atrakcyjny graficznie serwis www oraz spójne materiały do druku.


Copyright © 2024  AtmaNet   Wszelkie prawa zastrzeżone
Skuteczne kampanie reklamowe w Google