Certyfikat Google
Wszyscy specjaliści Google Advertising Professional działają niezależnie jako reklamodawcy AdWords,
nie są zatrudnieni ani zatwierdzeni przez Google, nie są także agentami firmy Google. Takie zasady wynikają z polityki Google.
Dlaczego Google ?
Twoją reklamę zobaczą tylko ci, którzy szukają takich produktów i usług jakie oferujesz.

Dowolnie kształtujesz budżet jaki chcesz przeznaczyć na reklamę.

Tylko od Ciebie zależy jak intensywnie się reklamujesz.
Wybrane opinie ...
Dzięki reklamie w Google na naszą stronę zaczęło trafiać zdecydowanie więcej potencjalnych klientów. Nasze linki pojawiły się na początku wyników wyszukiwania na wszystkie hasła, które były dla nas istotne.
Piotr Pawlak
PPHU KAJMA
Takie sĄ fakty ...
Google to najpopularniejsza wyszukiwarka ... Jak pokazują badania wyszukiwarka Google jest obecnie najpopularniejszą wyszukiwarką w Polsce (udział w rynku to ponad 90%). Dla porównania, to samo badanie wskazuje, że wykorzystanie Wp.pl kształtuje się na poziomie powyżej 2% a Onet.pl na poziomie nieco poniżej 2%.
Źródło: Gemius SA, gemiusTraffic www.ranking.pl

FAQ: Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi.

Pyt.: Ile kosztuje kampania reklamowa w Google?
Odp.: Zaletą kampanii reklamowej w Google jest to, iż możesz sam zdecydować ile chcesz i możesz wydać na reklamę w ciągu miesiąca. Różnica będzie polegać na częstotliwości wyświetlania się Twojej reklamy po wpisaniu do wyszukiwarki Google określonego zapytania internautów. Zapoznaj się z pakietami reklamowymi, które proponujemy, oraz zasadami działania kampanii i kosztami reklamy.
Pyt.: Na czym konkretnie polega reklama w Google?
Odp.: Reklama w Google polega na wyświetlaniu boksu reklamowego zwanego linkami sponsorowanymi w wyszukiwarce Google, po wpisaniu słów kluczowych, które zostały przez Ciebie wybrane, jako te, które powinny wyświetlać ten boks reklamowy. Treść i słowa kluczowe powinny być w miarę zgodne i prawidłowo obrazować tematykę reklamowanego serwisu www.
Należy również zwrócić uwagę, że nie płacisz za ilość wyświetleń swojej reklamy a jedynie za ilość kliknięć w daną reklamę co można potraktować jako ilość nowych odwiedzin Twojego serwisu www.
Pyt.: Jaką skuteczność ma reklama w Google?
Odp.: Wyobraź sobie, że na setki tysięcy firm istniejących w Polsce, ktoś kto poszukuje informacji w internecie na temat konkretnego produktu lub usługi, dowiaduje się o Twojej firmie i usługach. Jaką wartość ma dla Ciebie bycie np. jednym z 10 podmiotów, które reklamują się za pomocą linków sponsorowanych, podczas gdy w Polsce są tysiące firm o podobnym profilu ale internauta się o nich nie dowie? Jaką wartość ma dla Ciebie to, że zostaniesz znaleziony i wybrany spośród setek firm działających w Polsce a nie reklamujących się w Google? Odpowiedź jest oczywista, skuteczność reklamy w Google jest naprawdę wysoka. Dzięki reklamie w Google przyprowadzamy Ci potencjalnego Klienta. Nasze zadanie w tym momencie zostało spełnione. Później tylko od Ciebie i Twojej oferty zależeć będzie czy przyprowadzony do Twojej witryny internauta zostanie Twoim prawdziwym Klientem czy odejdzie.
Pyt.: Dlaczego nie widzę swojej reklamy w Google?
Odp.: Jeśli korzystasz z pakietu o niewystarczającej wartości lub kuponu promocyjnego system Google ogranicza częstotliwość wyświetlania reklamy, "rozkładając" jej wyświetlanie w ciągu całego dnia, dlatego też w danym momencie możesz nie widzieć swojej reklamy. Rozwiązanie: powiadom nas, że chciałbys zwiększyć swój budżet przeznaczony na kampanię reklamową. Oprócz tego, system Google korzysta z zaawansowanych mechanizmów rozpoznawania zachowań użytkownika. Jeśli nie klikasz w linki sponsorowane (czyli nie jesteś nimi zainteresowany), system, często po kilku odświeżeniach strony, przestaje je wyświetlać.
Pyt.: Jak długo trwa kampania promocyjna / testowa zasilona kuponem 250 / 300zł?
Odp.: Kampania promocyjna / testowa, którą uruchamiamy dla Państwa trwa min. 2 tygodnie. Jest to czas wystarczający na sprawdzenie działania samej kampanii. Taki czas pozwala również na zauważenie zmian zwiększonej oglądalności Państwa serwisu przy pomocy statystyk Państwa serwisu. Należy jednak zaznaczyć, że ze względu na krótki okres trwania, kampania promocyjna nie ukazuje pełnego obrazu możliwości i potencjału reklamy w internecie przy pomocy linków sponsorowanych.
Pyt.: Skąd będę wiedzieć jak moja kampania promocyjna / testowa działała?
Odp.: Po zakończeniu kampanii otrzymujecie Państwo raport z wyświetleń i kliknięć w reklamę. Na życzenie Klienta macie Państwo również dostęp do konta klienta prowadzonej kampanii. Przyznajemy jednak, że ze względu na ograniczoną wartość kuponu, zwykle efekty marketingowe nie są znaczne. Należy pamiętać, że kupony są jedynie formą promocji i zachęty do skorzystania z możliwości prowadzenia reklamy w Google. Z doświadczenia wiemy, że najlepsze efekty marketingowe przynosi stała i długotrwała strategia prowadzenia kampanii reklamowej w Google.
Pyt.: Podczas okresu testowego i korzystania z kampanii promocyjnej / testowej nie zauważyliśmy większej sprzedaży naszych produktów / usług. Jak to tłumaczyć ?
Odp.: Najlepsze efekty marketingowe przynosi stała i długotrwała strategia kampania reklamowa. Nie należy traktować własnego biznesu jak sklepiku osiedlowego, gdzie każde odwiedziny klienta są zakończone zakupem. Strategia prowadzenia kampanii w internecie powinna być długofalowa a jako korzyści należy również brać pod uwagę takie czynniki jak:
- zapoznanie klienta z marką / produktem / usługą: kliknięcia w reklamę i odwiedziny serwisu bez dokonania zakupu;
- przypomnienie marki / produktu / usługi i ugruntowienie jej w świadomości klienta: internauta widzi reklamę lecz w nią nie klika;
- aspekty prestiżowe, często niestety nie doceniane: internauta widzi reklamę wśród innych reklamodawców.
Pyt.: Czy w dobie spowolnienia gospodarczego jest sens reklamować się w Google?
Odp.: Oczywiście, tym bardziej, że wiele firm odkłada swoje działania reklamowe na "lepsze czasy", tym samym nie uczestnicząc w walce o klienta. Konsumenci cenią sobie informacje i opinie znalezione w internecie, a wraz z topniejącymi budżetami domowymi coraz częściej korzystają z internetu, aby wyszukać najkorzystniejsze oferty. W podobny sposób, mniejszy budżet na rozrywkę zachęca konsumentów do większej aktywności towarzystkiej online i poszukiwania rozrywki i związanych z nią produktów i usług w internecie. Poznaj inne zalety reklamy w Google.
Pyt.: W jaki sposób jesteście związani z firmą Google?
Odp.: Jesteśmy jedną z kilkunastu Agencji działających w Polsce na własny rachunek i niezależnie od firmy Google. Polityka firmy Google mówi, że wszyscy działający na świecie Specjaliści Google Advertising Professional działają niezależnie jako reklamodawcy AdWords i nie są zatrudnieni ani zatwierdzeni przez Google, nie są także agentami firmy Google. Natomiast, otrzymany od firmy Google Certyfikat Google Advertising Professional, poświadcza naszą wiedzę i umiejętności w zarządzaniu kampaniami reklamowymi AdWords / linkami sponsorowanymi Google.

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

STRONYWWWOpole
Reklama w sieci to nie wszystko, co możesz zrobić by pozyskać Klientów. Równie ważnym jest, by Twój serwis www był niebanalny i ciekawy. Odwiedź StudioGrafiki.com :strony www, to nasza oferta, przygotujemy Ci atrakcyjny graficznie serwis www oraz spójne materiały do druku.


Copyright © 2024  AtmaNet   Wszelkie prawa zastrzeżone
Skuteczne kampanie reklamowe w Google