Certyfikat Google
Wszyscy specjaliści Google Advertising Professional działają niezależnie jako reklamodawcy AdWords,
nie są zatrudnieni ani zatwierdzeni przez Google, nie są także agentami firmy Google. Takie zasady wynikają z polityki Google.
Dlaczego Google ?
Twoją reklamę zobaczą tylko ci, którzy szukają takich produktów i usług jakie oferujesz.

Dowolnie kształtujesz budżet jaki chcesz przeznaczyć na reklamę.

Tylko od Ciebie zależy jak intensywnie się reklamujesz.
Wybrane opinie ...
Po przygotowaniu kompleksowej kampanii, zaobserwowaliśmy duży ruch na naszym serwisie www.zaleski.pl, co od razu przełożyło się na widoczny wzrost zapytań ofertowych i zamówień.
Karolina Leśniewska
Zaleski Biuro Nieruchomości
Takie sĄ fakty ...
Google to najpopularniejsza wyszukiwarka ... Jak pokazują badania wyszukiwarka Google jest obecnie najpopularniejszą wyszukiwarką w Polsce (udział w rynku to ponad 90%). Dla porównania, to samo badanie wskazuje, że wykorzystanie Wp.pl kształtuje się na poziomie powyżej 2% a Onet.pl na poziomie nieco poniżej 2%.
Źródło: Gemius SA, gemiusTraffic www.ranking.pl

Firma / Skontaktuj się z nami

Firma AtmaNet / Agencja Google jako pierwsza uzyskała i jako jedyna w województwie opolskim
(* stan na 06.2009) zdobyła Certyfikat Kwalifikowanego Specjalisty Google (dawniej znany jako Qualified Google Advertising Professional). Firma Google tym samym potwierdziła, że spełniliśmy kryteria programu certyfikacji, który poświadcza naszą wiedzę i umiejętności w zarządzaniu kampaniami reklamowymi Google AdWords.

Agencja Google to wyodrębniony dział firmy AtmaNet działającej na rynku usług od 1999r. Tak jak wszystkie pozostałe agencje firmy Google w Polsce, działamy niezależnie jako reklamodawcy AdWords, jako tzw. partnerzy zewnętrzni, takie zasady wynikają z polityki Google. Więcej o zasadach polityki firmy Google możesz dowiedzieć się z artykułu: Przewodnik dla reklamodawców: współpraca z partnerem zewnętrznym.

 

Tak, to prawda, nie jesteśmy największą w Polsce firmą reklamową. Jednak nie ukrywamy, że tym lepiej dla Ciebie! Dzięki temu, wszystkim naszym projektom poświęcamy maksimum uwagi i zaangażowania. Nasza praca to nie hurtowa obsługa tysięcy firm. Cieszymy się, gdy do każdego Klienta i zleconej kampanii możemy podejść indywidualnie. Dzięki temu, łatwiej osiągamy sukces, który przekłada się na zadowolenie każdego Klienta z wyników prowadzonej kampanii reklamowej.

UWAGA ! Obecnie, do odwołania nie przyjmujemy kolejnych zleceń zarządzania kampaniami Adwords.

Adres korespondencyjny:

domena / serwis do sprzedania

tel.
tel.

email: abc (małpa) atmanet.pl

NIP :

Nr konta bankowego:
Bank SA

 

Agencja Google jest wydzielonym działem firmy AtmaNet, założonej i działającej w branży informatycznej już od 1999 roku. Nasze doświadczenie jest poparte wieloletnią praktyką i pracą dla Klientów w Polsce i za granicą.

 

 

 

 

 

STRONYWWWOpole
Reklama w sieci to nie wszystko, co możesz zrobić by pozyskać Klientów. Równie ważnym jest, by Twój serwis www był niebanalny i ciekawy. Odwiedź StudioGrafiki.com :strony www, to nasza oferta, przygotujemy Ci atrakcyjny graficznie serwis www oraz spójne materiały do druku.


Copyright © 2024  AtmaNet   Wszelkie prawa zastrzeżone
Skuteczne kampanie reklamowe w Google