Certyfikat Google
Wszyscy specjaliści Google Advertising Professional działają niezależnie jako reklamodawcy AdWords,
nie są zatrudnieni ani zatwierdzeni przez Google, nie są także agentami firmy Google. Takie zasady wynikają z polityki Google.
Dlaczego Google ?
Możesz decydować w jakich godzinach i w których województwach emitowana jest Twoja kampania reklamowa.

Twoja reklama będzie widoczna tylko dla tych osób, które szukają takich produktów i usług jakie oferujesz.
Wybrane opinie ...
Jesteśmy zadowoleni, że wypróbowaliśmy nieszablonową formę reklamy i spróbowaliśmy czegoś nowego - alternatywnego wobec działań reklamowych w prasie czy radiu.
Joanna Dziwiszek
nask.pl
Takie sĄ fakty ...
Google to najpopularniejsza wyszukiwarka ... Jak pokazują badania wyszukiwarka Google jest obecnie najpopularniejszą wyszukiwarką w Polsce (udział w rynku to ponad 90%). Dla porównania, to samo badanie wskazuje, że wykorzystanie Wp.pl kształtuje się na poziomie powyżej 2% a Onet.pl na poziomie nieco poniżej 2%.
Źródło: Gemius SA, gemiusTraffic www.ranking.pl

Wybrane opinie na temat stosowania reklamy w Google

"Nasze działania promocyjne w internecie związane z rozwojem Salonu kosmetyczny YASODA w Opolu zleciliśmy firmie AtmaNet - Agencja Google. Odwiedzalność naszej witryny skoczyła wysoko do góry i nasza oferta stała się natychmiast po otworzeniu salonu dostępna dla potencjalnych klientów. Jesteśmy bardzo zadowoleni z prowadzonej kampanii reklamowej."
Kosmetyczka Opole Salon Urody Opole

"Zainteresowanie klientów naszymi produktami znacznie wzrosło, jesteśmy lepiej widoczni na hasła: kremy nawilżające i kremy do twarzy"
Dermologic.pl

"Obserwując efekty podjętych działań możemy śmiało stwierdzić - linki sponsorowane są tym, czego potrzebowała nasza firma, aby skutecznie wypromować swoją markę w internecie."
Katarzyna Banasiewicz
Autoryzowany dealer Skody


"Dzięki reklamie w Google na naszą stronę zaczęło trafiać zdecydowanie więcej potencjalnych klientów. Nasze linki pojawiły się na początku wyników wyszukiwania na wszystkie hasła, które były dla nas istotne."
Piotr Pawlak
PPHU KAJMA


"W efekcie ruch na naszej stronie w krótkim czasie wzrósł kilkakrotnie. Przełożyło się to na liczbę pozyskiwanych klientów oraz skuteczność realizacji zleceń. Bardzo zadowoleni jesteśmy szczególnie z stosunkowo niskich kosztów, przy jakich udało się osiągnąć te cele."
Marcin Raczak
Axell Polska 2004 sp.z o.o.


"Po uruchomieniu kampanii znacząco wzrosło zainteresowanie naszą ofertą i liczba potencjalnych klientów zwracających się do nas z zapytaniami (...) reklama w wyszukiwarce Google to doskonały sposób na pozyskiwanie klientów."

Lech Darżynkiewicz
KEYPOL


"Efekty przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Kilkakrotnie wzrosła liczba wejść na stronę, a stawki płacone za kliknięcie spadły o ponad połowę. Co najważniejsze - precyzyjne kierowanie reklamy szybko przełożyło się na zainteresowanie klientów."
Rafał Komorowski
AUTO-MIX


"Jesteśmy zadowoleni, że wypróbowaliśmy nieszablonową formę reklamy i spróbowaliśmy czegoś nowego - alternatywnego wobec działań reklamowych w prasie czy radiu."
Joanna Dziwiszek
nask.pl


"Dzięki promocji witryny, za pomocą Linków sponsorowanych, udało nam się dotrzeć do szerokiej grupy klientów, a co za tym idzie osiągnąć konkretne korzyści."
Jan Andrzej Polańczyk
Bel-Pol Sp. z o.o.


"Kampania Linków sponsorowanych zmieniła nasz sposób patrzenia na marketing internetowy - uważamy, że jest to obecnie jedna z najlepszych inwestycji w e-marketing."
Joanna Schmidt
MOL Sp. z o.o.


"Po przygotowaniu kompleksowej kampanii, zaobserwowaliśmy duży ruch na naszym serwisie www.zaleski.pl, co od razu przełożyło się na widoczny wzrost zapytań ofertowych i zamówień."
Karolina Leśniewska
Zaleski Biuro Nieruchomości


"Odkąd zdecydowalismy się na umieszczenie reklamy poprzez Agencję Google w wyszukiwarce Google, odczuwamy znaczący wzrost zainteresowania wyrobami firmy jak również rozszerzył się zakres naszego działania z lokalnego, na obszar całej Polski."
Romuald Sygo
dyrektor handlowy VITRA


"Po uruchomieniu kampanii wzrosła ilość wejść do sklepu internetowego, co spowodowało wzrost sprzedaży. Agencja Google po analizie zawartości stron sklepu precyzyjnie dobrała frazy, więc nie musiałam tego robić osobiście. W dalszym etapie, operując na takim samym budżecie, po odpowiedniej analizie i optymalizacji kampanii, odwiedzalność serwisu wzrosła o blisko 250%. Jest to najlepsza reklama z jaką dotychczas się spotkałam. Dziękuję."
Jadwiga Bartosz
eVera.pl

"Jesteśmy zadowoleni, że wypróbowalismy to nowe dla nas narzędzie, alternatywne wobec innych, standardowych działań reklamowych (np. prasa, ulotki). Przy stosunkowo niewielkim koszcie udało na się dotrzeć do potencjalnych klientów w miejscu gdzie oni sami aktywnie poszukują ofert.
W efekcie popularność naszej strony wzrosła znacząco, co przełożyło się na zwiększoną liczbę zapytań ofertowych oraz samych zamówień"
Mirosława Banerz
Agencja "CAPITAL"

 

STRONYWWWOpole
Reklama w sieci to nie wszystko, co możesz zrobić by pozyskać Klientów. Równie ważnym jest, by Twój serwis www był niebanalny i ciekawy. Odwiedź StudioGrafiki.com :strony www, to nasza oferta, przygotujemy Ci atrakcyjny graficznie serwis www oraz spójne materiały do druku.


Copyright © 2024  AtmaNet   Wszelkie prawa zastrzeżone
Skuteczne kampanie reklamowe w Google