Certyfikat Google
Wszyscy specjaliści Google Advertising Professional działają niezależnie jako reklamodawcy AdWords,
nie są zatrudnieni ani zatwierdzeni przez Google, nie są także agentami firmy Google. Takie zasady wynikają z polityki Google.
Dlaczego Google ?
Twoją reklamę oglądają tysiące ludzi ale Ty nic za to nie płacisz, tak to prawda.

Wiesz ilu klientów Cię odwiedziło z danej kampanii reklamowej, to nie były wyrzucone pieniądze.
Wybrane opinie ...
Odkąd zdecydowalismy się na umieszczenie reklamy w wyszukiwarce Google, odczuwamy znaczący wzrost zainteresowania wyrobami firmy jak również rozszerzył się zakres naszego działania z lokalnego, na obszar całej Polski.
Sygo Romuald
dyrektor handlowy VITRA
Takie sĄ fakty ...
Google to najpopularniejsza wyszukiwarka ... Jak pokazują badania wyszukiwarka Google jest obecnie najpopularniejszą wyszukiwarką w Polsce (udział w rynku to ponad 90%). Dla porównania, to samo badanie wskazuje, że wykorzystanie Wp.pl kształtuje się na poziomie powyżej 2% a Onet.pl na poziomie nieco poniżej 2%.
Źródło: Gemius SA, gemiusTraffic www.ranking.pl

Zacznij reklamować się w Google, to obecnie najszybszy
i najtańszy sposób na znalezienie nowych klientów.

Tysiące osób korzysta z wyszukiwarki Google w poszukiwaniu tego, co oferujesz. Dlaczego nie wykorzystać tej możliwości? Zdecyduj się na reklamę w Google a my zajmiemy się wszystkim od początku do końca.

Nie musisz mieć dużego budżetu reklamowego, by wyświetlać reklamy swojej firmy w Google i zdobywać nowych klientów. Nie musisz znać tych wszystkich "mądrych" terminów, używanych przez innych, jak: SEM, SEO, PPC, CTR czy CPC. Musisz jedynie chcieć reklamować się, my zajmiemy się resztą koniecznych działań. Przekonaj się o tym już dziś.

Promujemy firmy w internecie, kierujemy klientów
wprost do Twojej witryny www.

Pomożemy Ci dotrzeć do nowych odbiorców Twoich produktów lub usług, poprawimy wizerunek marki, zwiększymy sprzedaż lub po prostu efektywnie zaczniemy reklamować Twoje produkty i usługi w internecie, wykorzystując narzędzia dostarczane przez Google. Jesteśmy po to, by pracować razem z Tobą i dla Ciebie. Nie czekaj. Twoja konkurencja już się reklamuje i czerpie z tego korzyści.

W obecnych czasach, gdy reklama jest nieodzownym elementem istnienia na rynku każdej firmy, ty również powinieneś skorzystać z możliwości jakie daje internet. Szacuje się, że ponad 80 % użytkowników internetu trafia na firmowe strony www poprzez linki w wyszukiwarce. Obliczono również, że przeciętny internauta codziennie szuka czegoś w Google.

"Ale ja się nie znam na reklamie w Google ..."

Nie musisz się znać na zasadach reklamy w internecie, nie musisz się znać na tworzeniu boksów reklamowych, nie musisz się również znać na zarządzaniu i prowadzeniu kampanii reklamowej. Nie musisz mieć nawet dużego budżetu reklamowego, by wyświetlać reklamy swojej firmy w Google i zdobywać nowych klientów. Musisz jedynie chcieć reklamować się, my zajmiemy się resztą wymaganych działań. Przekonaj się o tym już dziś.

Od początku do końca ... z sukcesem.

Oferujemy pełną obsługę firm w zakresie reklamy w wyszukiwarce Google. Poprowadzimy Twoją kampanię reklamową od etapu analizy i oceny wymaganych działań promocyjnych poprzez uruchomienie kampanii aż do zakończenia jej i dostarczenia Ci raportów skuteczności.

Prowadzone przez nas kampanie reklamowe to kompleksowa oferta w zakresie promowania marki, towarów i usług na stronach polskich i światowych stronach wyszukiwarki Google. Na usługę składa się: opracowanie założeń kampanii, copywriting, konfiguracja, uruchomienie, bieżąca optymalizacja i raportowanie wyników.


Nadal nie jesteś pewny ? Damy ci 250zł *
na reklamę w Google! Chwytaj okazję.

reklama w google

Wiemy, że reklama zwykle kojarzy się z wyrzuconymi pieniędzmi dlatego mamy dla Ciebie propozycję. Skorzystaj z naszej promocji i zgłoś się do nas z informacją, że chcesz po prostu spróbować tej formy reklamy. Proponujemy Ci założenie kampanii reklamowej - testowej o wartości 250 zł *. Uruchomimy dla Ciebie linki sponsorowane z budżetem 250 zł do wykorzystania, a ty płacisz jedynie 150 zł netto za założenie / uruchomienie kampanii.

Nie wiesz jak wykorzystać te 250 zł ? Nie martw się, zajmiemy się Twoją kampanią od początku do końca. Musisz tylko chcieć reklamować się, spróbuj bo warto. Powiedz nam o tym, my zajmiemy się resztą.

Kliknij TUTAJ i złóż zamówienie, ilość kuponów ograniczona.


Owszem w całej tej promocji kryje się pewien haczyk. Ryzykujesz mianowicie tym, że zwiększy się zainteresowanie Twoją ofertą produktów i usług. Można też powiedzieć inaczej, ryzykujesz tym, że zaczniesz więcej sprzedawać, ale mamy nadzieję, że o to Ci właśnie chodzi.

* Ilość kuponów ograniczona

Warunki promocji: Akcja promocyjna dotyczy tylko firm, które nie korzystały u nas z kuponów Google do tej pory lub które nie prowadzą u nas kampanii reklamowej w Google. Promocja nie uwzględnia zasilenia konta za pomocą jakichkolwiek innych kuponów promocyjnych. Promocja ma zastosowanie tylko dla nowych klientów. Pamiętaj, że skorzystanie z oferty promocyjnej nie zobowiązuje Cię do kontynuowania kampanii po jej zakończeniu.

Trzy proste kroki, aby zaistnieć szybko i skutecznie w Google.

1. Decydujesz się na kampanię reklamową, następnie:
A.
wybierasz odpowiedni pakiet reklamowy, [ pakiety reklamowe >>> ],
B. wybierasz odpowiednią promocję, [ zasady promocji >>> ].

2. Składasz zamówienie, otrzymujesz fakturę proforma i dokonujesz przedpłaty. [ formularz zamówienia >>> ]

3. Uruchamiamy dla Ciebie kampanię reklamową zgodnie z Twoim zamówieniem oraz uzupełniamy ją o niezbędne dane przy użyciu dodatkowych narzędzi dostarczanych nam przez firmę Google. Nadzorujemy ją, aktualizujemy i optymalizujemy parametry w trakcie jej trwania.

Po zakończeniu kampanii otrzymujesz raport z jej przebiegu, skuteczności słów kluczowych, ilości wyświetleń reklamy i wizyt w Twoim serwisie internetowym.

STRONYWWWOpole
Reklama w sieci to nie wszystko, co możesz zrobić by pozyskać Klientów. Równie ważnym jest, by Twój serwis www był niebanalny i ciekawy. Odwiedź StudioGrafiki.com :strony www, to nasza oferta, przygotujemy Ci atrakcyjny graficznie serwis www oraz spójne materiały do druku.


Copyright © 2024  AtmaNet   Wszelkie prawa zastrzeżone
Skuteczne kampanie reklamowe w Google